Adrian Wójcicki i Sebastian Palikot najlepszymi zawodnikami Sparty podczas rundy jesiennej!

Adrian Wójcicki i Sebastian Palikot zwycięzcami!

Trzydniowe głosowanie na najbardziej wartościowego zawodnika Naszej drużyny podczas rundy jesiennej dobiegło końca. Wszystko potoczyło się tak, że w ogólnym rozrachunku zwycięzców mamy dwóch! Taka decyzja wzięła się stąd, że "fani" Adriana i Sebastiana zaczęli prowadzić wojnę o zwycięstwo, która zakończyła się chorą liczbą oddanych głosów. Najbardziej sprawiedliwym rozwiązaniem jest przydzielenie miana zwycięzcy tej dwójce. Byli Oni wyróżniającymi się ogniwami Sparty podczas jesiennych gier, a ich obecność na boisku wprowadzała jakość w swoich formacjach.                                                                                                            Dziękujemy za wszystkie oddane głosy, jednak ta sytuacja nauczyła Nas, aby kolejne ankiety przeprowadzać w troszeczkę inny sposób. Gratulacje dla chłopaków!