Sprawa awansów rozstrzygnięta. Wiemy z kim zagramy w sezonie 2020/21.

Wydział Gier ZOZPN/Oddział LZPN w Zamościu dnia 26.05.2020r. przedstawił komunikaty końcowe sezonu 19/20 w rozgrywkach seniorów. Awanse z zamojskiej "A" Klasy uzyskali: Sokół Zwierzyniec, Granica Lubycza Królewska, Orzeł Tereszpol i Tarpan Korchów. Gratulujemy wszystkim tym drużynom i życzymy, aby w klasie "O" zbierały doświadczenie i walczyły jak równy z równym z zespołami występującymi tam na co dzień! Z Klasy "B" do Naszej klasy rozgrywkowej awansowali: Alwa Brody Małe, BKS Bodaczów, Szyszła Tarnoszyn i Metanoja Lipsko. Miejmy nadzieje, że już w najbliższym czasie będzie możliwość rozegrania meczów sparingowych, ponieważ przyszły sezon zapowiada się bardzo ciekawie. Oto jak wygląda pełny zestaw drużyn, które będą występowały w klasie "A" w sezonie 2020/21*:

• Alwa Brody Małe
  • Andoria Mircze
  • BKS Bodaczów
  • Graf Chodywańce
  • Metanoja Lipsko
  • Olender Sól
  • Orion Dereźnia
  • Orkan Bełżec
  • Piast Babice
  • Sparta Łabunie
  • Szumy Susiec
  • Szyszła Tarnoszyn
  • Tur Turobin
  • Włókniarz Frampol

*jest możliwość, że któraś z drużyn nie zgłosi się do rozgrywek.