Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Graf Chodywańce
2:2
Granica Lubycza Królewska
Szumy Susiec
1:1
Andoria Mircze
Orion Dereźnia Solska
1:1
Sparta Łabunie
Tarpan Korchów
0:2
Włókniarz Frampol
Piast Babice
1:1
Orkan Bełżec
Orzeł Tereszpol
1:0
Sokół Zwierzyniec
Olender Sól
2:1
Tur Turobin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Graf Chodywańce
2:1
Szumy Susiec
Sokół Zwierzyniec
1:0
Olender Sól
Sparta Łabunie
1:3
Orzeł Tereszpol
Tur Turobin
5:2
Tarpan Korchów
Andoria Mircze
1:0
Orion Dereźnia Solska
Granica Lubycza Królewska
1:0
Orkan Bełżec
Piast Babice
3:1
Włókniarz Frampol
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarpan Korchów
3:0
Sokół Zwierzyniec
Szumy Susiec
1:1
Granica Lubycza Królewska
Orion Dereźnia Solska
4:1
Graf Chodywańce
Włókniarz Frampol
6:0
Orkan Bełżec
Olender Sól
0:1
Sparta Łabunie
Orzeł Tereszpol
3:2
Andoria Mircze
Piast Babice
2:2
Tur Turobin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Łabunie
2:0
Tarpan Korchów
Sokół Zwierzyniec
2:1
Piast Babice
Szumy Susiec
0:6
Orion Dereźnia Solska
Tur Turobin
9:1
Orkan Bełżec
Andoria Mircze
5:4
Olender Sól
Granica Lubycza Królewska
2:0
Włókniarz Frampol
Graf Chodywańce
1:3
Orzeł Tereszpol
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Olender Sól
6:1
Graf Chodywańce
Piast Babice
0:2
Sparta Łabunie
Sokół Zwierzyniec
1:0
Orkan Bełżec
Orion Dereźnia Solska
1:1
Granica Lubycza Królewska
Tarpan Korchów
1:0
Andoria Mircze
Włókniarz Frampol
0:3
Tur Turobin
Orzeł Tereszpol
4:3
Szumy Susiec
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Zwierzyniec
2:0
Włókniarz Frampol
Szumy Susiec
1:0
Olender Sól
Graf Chodywańce
3:1
Tarpan Korchów
Sparta Łabunie
1:0
Orkan Bełżec
Orion Dereźnia Solska
0:1
Orzeł Tereszpol
Andoria Mircze
0:2
Piast Babice
Granica Lubycza Królewska
3:1
Tur Turobin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Olender Sól
0:3
Orion Dereźnia Solska
Piast Babice
1:4
Graf Chodywańce
Orzeł Tereszpol
0:0
Granica Lubycza Królewska
Tur Turobin
2:3
Sokół Zwierzyniec
Orkan Bełżec
0:1
Andoria Mircze
Tarpan Korchów
2:0
Szumy Susiec
Włókniarz Frampol
3:2
Sparta Łabunie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica Lubycza Królewska
1:0
Sokół Zwierzyniec
Graf Chodywańce
0:0
Orkan Bełżec
Szumy Susiec
3:3
Piast Babice
Sparta Łabunie
4:3
Tur Turobin
Orion Dereźnia Solska
2:3
Tarpan Korchów
Orzeł Tereszpol
1:1
Olender Sól
Andoria Mircze
1:1
Włókniarz Frampol
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Zwierzyniec
1:1
Sparta Łabunie
Piast Babice
2:5
Orion Dereźnia Solska
Tur Turobin
3:1
Andoria Mircze
Tarpan Korchów
2:1
Orzeł Tereszpol
Włókniarz Frampol
6:2
Graf Chodywańce
Olender Sól
1:1
Granica Lubycza Królewska
Orkan Bełżec
1:0
Szumy Susiec
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Andoria Mircze
0:6
Sokół Zwierzyniec
Orzeł Tereszpol
1:1
Piast Babice
Szumy Susiec
2:3
Włókniarz Frampol
Graf Chodywańce
1:4
Tur Turobin
Granica Lubycza Królewska
2:1
Sparta Łabunie
Olender Sól
1:2
Tarpan Korchów
Orion Dereźnia Solska
3:3
Orkan Bełżec
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Zwierzyniec
3:0
Graf Chodywańce
Tur Turobin
2:0
Szumy Susiec
Sparta Łabunie
2:3
Andoria Mircze
Tarpan Korchów
0:1
Granica Lubycza Królewska
Włókniarz Frampol
0:4
Orion Dereźnia Solska
Orkan Bełżec
0:3
Orzeł Tereszpol
Piast Babice
0:2
Olender Sól
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Graf Chodywańce
3:3
Sparta Łabunie
Szumy Susiec
0:2
Sokół Zwierzyniec
Olender Sól
1:0
Orkan Bełżec
Granica Lubycza Królewska
0:0
Andoria Mircze
Tarpan Korchów
5:0
Piast Babice
Orion Dereźnia Solska
3:2
Tur Turobin
Orzeł Tereszpol
0:1
Włókniarz Frampol
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Zwierzyniec
2:1
Orion Dereźnia Solska
Włókniarz Frampol
2:2
Olender Sól
Tur Turobin
2:2
Orzeł Tereszpol
Andoria Mircze
1:3
Graf Chodywańce
Sparta Łabunie
0:1
Szumy Susiec
Orkan Bełżec
1:1
Tarpan Korchów
Piast Babice
1:2
Granica Lubycza Królewska
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Zwierzyniec
- : -
Orzeł Tereszpol
Włókniarz Frampol
- : -
Tarpan Korchów
Tur Turobin
- : -
Olender Sól
Andoria Mircze
- : -
Szumy Susiec
Granica Lubycza Królewska
- : -
Graf Chodywańce
Orkan Bełżec
- : -
Piast Babice
Sparta Łabunie
- : -
Orion Dereźnia Solska
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarpan Korchów
- : -
Tur Turobin
Orion Dereźnia Solska
- : -
Andoria Mircze
Włókniarz Frampol
- : -
Piast Babice
Orzeł Tereszpol
- : -
Sparta Łabunie
Olender Sól
- : -
Sokół Zwierzyniec
Szumy Susiec
- : -
Graf Chodywańce
Orkan Bełżec
- : -
Granica Lubycza Królewska
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Łabunie
- : -
Olender Sól
Sokół Zwierzyniec
- : -
Tarpan Korchów
Tur Turobin
- : -
Piast Babice
Andoria Mircze
- : -
Orzeł Tereszpol
Granica Lubycza Królewska
- : -
Szumy Susiec
Graf Chodywańce
- : -
Orion Dereźnia Solska
Orkan Bełżec
- : -
Włókniarz Frampol
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarpan Korchów
- : -
Sparta Łabunie
Orion Dereźnia Solska
- : -
Szumy Susiec
Włókniarz Frampol
- : -
Granica Lubycza Królewska
Orzeł Tereszpol
- : -
Graf Chodywańce
Olender Sól
- : -
Andoria Mircze
Orkan Bełżec
- : -
Tur Turobin
Piast Babice
- : -
Sokół Zwierzyniec
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Łabunie
- : -
Piast Babice
Tur Turobin
- : -
Włókniarz Frampol
Andoria Mircze
- : -
Tarpan Korchów
Szumy Susiec
- : -
Orzeł Tereszpol
Granica Lubycza Królewska
- : -
Orion Dereźnia Solska
Graf Chodywańce
- : -
Olender Sól
Orkan Bełżec
- : -
Sokół Zwierzyniec
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarpan Korchów
- : -
Graf Chodywańce
Włókniarz Frampol
- : -
Sokół Zwierzyniec
Orzeł Tereszpol
- : -
Orion Dereźnia Solska
Olender Sól
- : -
Szumy Susiec
Tur Turobin
- : -
Granica Lubycza Królewska
Orkan Bełżec
- : -
Sparta Łabunie
Piast Babice
- : -
Andoria Mircze
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Łabunie
- : -
Włókniarz Frampol
Sokół Zwierzyniec
- : -
Tur Turobin
Orion Dereźnia Solska
- : -
Olender Sól
Andoria Mircze
- : -
Orkan Bełżec
Szumy Susiec
- : -
Tarpan Korchów
Granica Lubycza Królewska
- : -
Orzeł Tereszpol
Graf Chodywańce
- : -
Piast Babice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarpan Korchów
- : -
Orion Dereźnia Solska
Sokół Zwierzyniec
- : -
Granica Lubycza Królewska
Włókniarz Frampol
- : -
Andoria Mircze
Olender Sól
- : -
Orzeł Tereszpol
Tur Turobin
- : -
Sparta Łabunie
Orkan Bełżec
- : -
Graf Chodywańce
Piast Babice
- : -
Szumy Susiec
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Łabunie
- : -
Sokół Zwierzyniec
Orion Dereźnia Solska
- : -
Piast Babice
Orzeł Tereszpol
- : -
Tarpan Korchów
Andoria Mircze
- : -
Tur Turobin
Szumy Susiec
- : -
Orkan Bełżec
Granica Lubycza Królewska
- : -
Olender Sól
Graf Chodywańce
- : -
Włókniarz Frampol
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarpan Korchów
- : -
Olender Sól
Sparta Łabunie
- : -
Granica Lubycza Królewska
Sokół Zwierzyniec
- : -
Andoria Mircze
Włókniarz Frampol
- : -
Szumy Susiec
Tur Turobin
- : -
Graf Chodywańce
Orkan Bełżec
- : -
Orion Dereźnia Solska
Piast Babice
- : -
Orzeł Tereszpol
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Orion Dereźnia Solska
- : -
Włókniarz Frampol
Orzeł Tereszpol
- : -
Orkan Bełżec
Olender Sól
- : -
Piast Babice
Andoria Mircze
- : -
Sparta Łabunie
Szumy Susiec
- : -
Tur Turobin
Granica Lubycza Królewska
- : -
Tarpan Korchów
Graf Chodywańce
- : -
Sokół Zwierzyniec
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Łabunie
- : -
Graf Chodywańce
Sokół Zwierzyniec
- : -
Szumy Susiec
Włókniarz Frampol
- : -
Orzeł Tereszpol
Tur Turobin
- : -
Orion Dereźnia Solska
Andoria Mircze
- : -
Granica Lubycza Królewska
Orkan Bełżec
- : -
Olender Sól
Piast Babice
- : -
Tarpan Korchów
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarpan Korchów
- : -
Orkan Bełżec
Orion Dereźnia Solska
- : -
Sokół Zwierzyniec
Orzeł Tereszpol
- : -
Tur Turobin
Olender Sól
- : -
Włókniarz Frampol
Szumy Susiec
- : -
Sparta Łabunie
Granica Lubycza Królewska
- : -
Piast Babice
Graf Chodywańce
- : -
Andoria Mircze
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości