Wrócić na właściwe tory - zapowiedź 3 kolejki.

Po stracie punktów w meczu z Szyszłą, chcemy jak najszybciej udowodnić, że był to wypadek przy pracy. Tej niedzieli wybierzemy się na trzecie już spotkanie wyjazdowe. Na przeciw nas stanie dobrze znana nam drużyna - Szumy Susiec. Ekipa ta po dwóch kolejkach nie zdołała jeszcze zdobyć ani jednego punktu, jednak nie oznacza to, że będzie to łatwy mecz. Wiemy to z własnego doświadczenia. W ostatnim meczu poprzedniego, skróconego sezonu, ulegliśmy na własnym boisku przeciwko tej drużynie 0:1. W tamtym okresie Szumy również były w trudnej sytuacji, ponieważ plasowały się na ostatniej pozycji w ligowej tabeli. Jest to drużyna ograna w "A" Klasie i zlekceważenie jej może doprowadzić do kolejnej straty punktów. Nauczka z poprzedniego sezonu może pomóc w niedzielnej potyczce, jednak gospodarze tego meczu z pewnością nie złożą broni i będą bardzo zdeterminowani aby po raz pierwszy zapunktować w tym sezonie. Miejmy nadzieje, że będzie to zupełnie inny mecz niż ten w Tarnoszynie. Cała drużyna zechce udowodnić, że stać ją na dużo więcej. Zapraszamy w niedzielę do Suśca!

3 kolejka zamojskiej "Serie A" rozpocznie się dwoma sobotnimi starciami. Relax Księżpol gościł będzie Metanoje Lipsko, natomiast Olender Sól zmierzy się z Orkanem Bełżec. Oba te mecze odbędą się o godzinie 17. Niedzielne granie rozpoczniemy o 16 w Bodaczowie, gdzie tamtejszy BKS podejmie na własnym boisku bezbłędną jak dotąd Andorię Mircze. Godzinę później rozegrane zostaną trzy ostatnie spotkania tej kolejki (nie licząc naszego). Szyszła po raz trzeci na własnym boisku zmierzy się z ostatnim na ten moment w tabeli Cosmosem Józefów, Alwa Brody Małe i Piast Babice zagrają między sobą o przedłużenie zwycięskiej serii, natomiast dzielący się w obu pierwszych spotkaniach Włókniarz będzie gościł lidera tabeli czyli Graf Chodywańce, który jak dotąd nie stracił nawet bramki. Szykuje się bardzo interesująca seria gier, która może powoli klarować miejsce w szeregu każdego z zespołów. Zapraszamy do śledzenia wyników na naszej stronie!