Mecz na szczycie - zapowiedź 4 kolejki.

Po ciężkiej przeprawie w meczu z Szumami przyszedł czas na czwartą już wyjazdową potyczkę. Wybierzemy się do Mircza, gdzie zagramy z dobrze nam znaną Andorią. Od sezonu 2015/16 nieprzerwanie mierzymy się z tą drużyną w rozgrywkach ligowych. Powiedzieć, że nie leży nam ten zespół to nie powiedzieć nic. Rozegraliśmy od wspomnianego sezonu 9 spotkań z czego wygraliśmy zaledwie dwa. Aż pięciokrotnie zwycięstwo odnosiła Andoria, natomiast we dwóch przypadkach dzieliliśmy się punktami. Dla kibiców, którzy wybiorą się na ten mecz mamy dobre wieści! Średnia bramek wynosi 4.5 na mecz a co więcej, w każdym z tych meczów obie drużyny trafiały do siatki. Z pewnością nie będzie to nudny pojedynek. Niedzielne starcie będzie jednak trochę inne niż reszta. Obie ekipy chcą walczyć w tym sezonie o coś więcej niż spokojne utrzymanie. Mecz Andoria - Sparta jest uznawany na ten moment jako pojedynek drużyn, które walczą o najwyższe cele w sezonie 2020/2021, przez co ciśnienie będzie wyższe niż dotychczas. Mamy nadzieję na świetne widowisko. Będzie to na pewno bardzo zacięte spotkanie, ale liczymy, że ciężka praca na treningach zaowocuje zwycięstwem w tej potyczce. Mimo, że to dopiero początek sezonu, wiele osób zgodzi się, że jest to mecz o "6 punktów". Oby o zwycięstwie przesądziło to kto był lepszy na boisku a nie kontrowersyjne sytuacje. Zapraszamy do Mircza, szykuje się emocjonujące widowisko!

Czwartą serię gier rozpoczniemy w sobotę o godzinie 15 w Bodaczowie, gdzie BKS podejmie Relax Księżpol. Drużyny te będą miały okazję odskoczyć od pozycji spadkowych przy ewentualnym zwycięstwie. W niedziele rozegrane zostaną pozostałe mecze. O godzinie 11, Graf Chodywańce będzie gościł na własnym terenie Olender Sól. Gospodarze tego starcia zechcą otrząsnąć się po wysokiej porażce sprzed tygodnia, natomiast Olender po dwóch meczach bez zwycięstwa zechce wrócić na zwycięską ścieżkę. 14:30 i mecz Metanoi Lipsko z Włókniarzem Frampol. Metanoja liczy na pierwsze punkty a Włókniarz zechce iść za ciosem po świetnym zwycięstwie nad wcześniej wspomnianym Grafem. Pół godziny później rozpocznie się mecz drużyn, które chcą odbić się od dna. Cosmos Józefów kontra Szumy Susiec. Cosmos zalicza fatalny początek sezonu i to chyba najwyższy czas aby pokazać, że nie są chłopcami do bicia. Podobnie można by napisać o Szumach...ale czy na pewno? Wydaje się, że kwestią czasu jest zwycięstwo tej drużyny. Już w meczu przeciwko nam pokazali dużą determinacje i umiejętności. Kto wie jak potoczyłoby się to spotkanie gdyby nie czerwona kartka dla zawodnika z Suśca. Pozostałe mecze odbędą się o godzinie 17. Orkan Bełżec będzie gościł Alwe Brody Małe, natomiast Piast Babice zagra z Szyszłą Tarnoszyn. Drugie z tych starć zapowiada się bardzo interesująco, patrząc na bardzo dobre pozycje w tabeli obu tych drużyn. Ta kolejka z pewnością wiele pokaże jeśli chodzi o potencjał każdej z drużyn. Będzie to bardzo interesujący weekend. Bądźcie z nami!