Zwyciężyć kolejnego z beniaminków - zapowiedź 2 kolejki.

Emocje po meczu z Alwą już opadły. Od wczoraj przygotowujemy się do kolejnego meczu ligowego - tym razem przeciwko Szyszle Tarnoszyn. Zarówno nasi rywale jak i my, możemy pierwszą rundę gier zaliczyć do udanych. Szyszła wygrała na własnym terenie z Szumami Susiec w stosunku 2:1. Zwycięstwo po powrocie do "Serie A" musiało bardzo podbudować tą ekipę, przez co nasza bezpośrednia potyczka może stać się jeszcze bardziej zacięta. Dla nas będzie to drugi wyjazd, natomiast dla Szyszły drugi mecz u siebie. Atut gry na własnym terenie zdecydowanie będzie tutaj widoczny, jednak my mamy nadzieję, że szybko zaaklimatyzujemy się na tamtejszej murawie i będziemy w stanie zaprezentować tyle na ile nas stać. Liczymy na drugie zwycięstwo w sezonie, choć będzie o to jeszcze ciężej niż w ubiegłą sobotę. Jeśli jednak poprawimy skuteczność i grę atakiem pozycyjnym to możemy być dobrej myśli. Szyszła z pewnością nie odpuści i zechce pokazać, że na dobre wróciła do tej klasy rozgrywkowej. Mecz już w niedziele o godzinie 17 w Tarnoszynie. Zapraszamy wszystkich kibiców!

Poza naszym spotkaniem odbędzie się jeszcze jeden sobotni i pięć niedzielnych meczów. Na otwarcie kolejki Metanoja Lipsko podejmie na własnym terenie BKS Bodaczów. Będzie to pojedynek beniaminków, którzy na inaugurację nie zdołali zdobyć punktów.  Już przed południem w niedzielę rozegrany zostanie kolejny mecz. Graf, który zwyciężył wspomniany wcześniej BKS, zmierzy się na własnym boisku z Relaxem Księżpol.  Następnie o godzinie 15, odbędą się dwa spotkania. Cosmos Józefów, który dostał solidne lanie w pierwszej kolejce, zagra z Alwą Brody Małe a Piast Babice będzie gościł pogromców wspomnianego Cosmosu - Olender Sól. O godzinie 17 swoje mecze rozegrają jeszcze Andoria Mircze z Szumami Susiec, oraz Orkan Bełżec z Włókniarzem Frampol.