Mecz o mistrzostwo jesieni - zapowiedź 12 kolejki

Nadszedł decydujący czas jeśli chodzi o rozstrzygnięcia w rundzie jesiennej sezonu 2020/21. Niestety wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że nasze sobotnie spotkanie będzie ostatnim aż do wiosny mimo, że za tydzień w terminarzu mamy jeszcze starcie z Olendrem Sól na własnym terenie. Powodów dlaczego najprawdopodobniej to wydarzenie się nie odbędzie myślę, że nie trzeba przedstawiać. Skupmy się jednak na tym co czeka nas w sobotę, bo będzie to zapewne najcięższy mecz podczas jesiennych gier. Zmierzymy się z Włókniarzem Frampol, czyli drużyną, która depcze nam po piętach w ligowej tabeli i czyha na to, aby nas w niej przeskoczyć. Włókniarz do tej pory jest jedyną niepokonaną ekipą w lidze i zdajemy sobie sprawę, że o zwycięstwo na tak trudnym terenie będzie niezwykle ciężko. Czy uda się nam przerwać kolejną passę meczów bez porażki drużyny przeciwnej? Pracowaliśmy od lata na to, żeby teraz móc rozegrać taki własnie mecz. Zwycięstwo w nim zapewni Sparcie mistrzostwo rundy jesiennej bez względu na to co stanie się za tydzień. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby udowodnić, że to Sparta Łabunie jest najlepszą drużyną jesieni w zamojskiej "A" Klasie. Nie możemy niestety zaprosić na to spotkanie, ale liczymy, że będziecie za nas trzymać kciuki z całych sił. Bądźcie z nami!

Przedostatnia kolejka w całości rozegrana zostanie w sobotę. Rozpocznie ją o 11, spotkanie Metanoi Lipsko z Orkanem Bełżec. O godzinie 13 kolejne dwa starcia, czyli Olender Sól kontra Szumy Susiec i Alwa Brody Małe kontra Szyszła Tarnoszyn. Pozostałe mecze są zaplanowane na godzinę 14. Andoria Mircze podejmie na własnym terenie Graf Chodywańce, natomiast BKS Bodaczów zagra z Piastem Babice.