Trwać w determinacji - zapowiedź 10 kolejki.

Coraz bliżej do końca jesiennego grania, jednak przed nami jeszcze wiele pracy do wykonania w najbliższych tygodniach. Smutnym faktem jest to, że nie zobaczymy się już z kibicami w trakcie meczów na terenie stadionów. Będziemy starać się informować o wszystkich wydarzeniach jeszcze sprawniej i obszerniej w obecnej sytuacji.
W najbliższą niedziele zmierzymy się z BKSem Bodaczów na stadionie w Szczebrzeszynie. Ta ekipa do tej pory zgromadziła 16 punktów i zajmuje 7 miejsce w ligowej tabeli. BKS lubi zaskakiwać i w niedzielnej potyczce będzie zdeterminowany, aby udowodnić swoją wartość i potencjał jaki drzemie w tej drużynie. My zechcemy kontynuować swoja serie zwycięstw, ale będzie to bardzo trudne zadanie zważywszy na klasę przeciwnika. Wierzymy, że po tym spotkaniu będziemy z jeszcze większym spokojem mogli spoglądać na tabelę. Nie możemy niestety zaprosić Was do kibicowania na stadionie w Szczebrzeszynie, ale mamy dobrą wiadomość! Mecz będzie można obejrzeć na żywo na facebookowym fanpage'u BKSu Bodaczów. Zapraszamy więc do oglądania! Bądźcie z nami!

Jedna z kluczowych kolejek przed nami a walka trwa na wszystkich frontach. W sobotę granie rozpocznie Graf Chodywańce, który podejmie Piasta Babice. Goście z tygodnia na tydzień stają się co raz większym kandydatem do walki o awans, który musi zbierać komplety punktów, natomiast Graf podniósł się po porażce z naszą drużyną i przed tygodniem pokonał Cosmos a teraz zechce jeszcze bardziej podbudować się zwycięstwem z wyżej notowanym rywalem. Drugi sobotni mecz to hit kolejki, czyli starcie Andorii Mircze z Orkanem Bełżec. Andoria przechodzi teraz ciężki okres i chyba to odpowiedni czas aby w końcu zwyciężyć pokazując, że nie rezygnują oni z walki o awans. Orkan zechce się podnieść po porażce w Babicach i być może ta sportowa złość pomoże im w końcowym sukcesie. Ostatni sobotni mecz to świetny w ostatnim czasie Olender Sól, który zagra z Alwą Brody Małe. Niedzielne granie rozpocznie rywalizacja Włóknkarza Frampol z Szyszłą Tarnoszyn. Następnie mecz outsiderów - Metanoja Lipsko kontra Cosmos Józefów. Można powiedzieć, że jak nie teraz to kiedy. Obie drużyny mają obowiązek zdobyć komplet punktów w tym spotkaniu a tylko jedna z nich może tego dokonać i podpiąć się jeszcze pod tlen. Ostatnim meczem będzie równie ciekawe starcie w dolnej części stawki, a więc Relax Księżpol kontra Szumy Susiec. Relax przy swoim zwycięstwie uwolni się na jakiś czas z walki o utrzymanie natomiast Szumy muszą zwyciężyć jeśli chcą z większym spokojem przystępować do ostatnich jesiennych gier. Bardzo interesująca kolejka i czy równie ciekawe rozstrzygnięcia? Dowiemy się już w niedzielę!