Umocnić się w czołówce - zapowiedź 8 kolejki.

Szybko mijają kolejne weekendy z ligowymi meczami. Za nami już 7 kolejek a więc ponad połowa rundy jesiennej. Przed nami znów ciężki wyjazd - tym razem na mecz z Grafem Chodywańce. Nasza ostatnia rywalizacja mogła zapaść w pamięci ze względu na powrót z wyniku 0:3 na 3:3. Graf na ten moment zajmuje szóste miejsce w tabeli ligowej z czterema zwycięstwami, remisem i dwoma porażkami. Co ważne nasi sobotni rywale rozegrali do tej pory trzy mecze na własnym terenie i wszystkie z nich wygrali. Szykuje się, więc kolejne starcie, w którym aby zwyciężyć musimy przerwać serię meczów bez porażki drużyny przeciwnej - w tym przypadku spotkań u siebie. Jesteśmy bardzo zmotywowani po ostatnich wygranych z trudnymi rywalami i zechcemy to kontynuować. Graf to ciężki rywal i przekonaliśmy się o tym już kilka razy. Wierzymy jednak, że jadąc z odpowiednim nastawieniem i grając z pełnym zaangażowaniem w trakcie meczu, będziemy w stanie przywieźć do Łabuń komplet punktów. Liczymy na wasze wsparcie! Sobota, godzina 13, Chodywańce.

Nasz mecz będzie jedynym, który zostanie rozegrany w sobotę. Reszta rozegra swoje spotkania w niedzielę. Pierwsze z nich to bezpośrednia walka o 7 miejsce w tabeli BKSu Bodaczów i Szyszły Tarnoszyn. BKS przy ewentualnym zwycięstwie może wskoczyć nawet na czwartą lokatę. O 14:30 swój mecz rozegrają drużyny, który bardzo potrzebują punktów - Metanoja Lipsko kontra Szumy Susiec. Zwycięstwo którejś z tych ekip pozwoli na ucieczkę ze strefy spadkowej. Pół godziny później czeka nas hit tej serii gier - Andoria Mircze podejmie na własnym boisku Piasta Babice. Gospodarze rozzłoszczeni ostatnią porażką i utratą pozycji lidera, zechcą udowodnić, że był to zwykły wypadek przy pracy, natomiast Piast ma ochotę na przeskoczenie Andorii w tabeli i potwierdzenie tego, że w tym sezonie również będzie walczyć o najwyższe cele. O godzinie 16 rozpoczną sie trzy spotkania. Orkan Bełżec będzie walczył o powrót na zwycięską ścieżkę w meczu przeciwko ostatniemu w lidze Cosmosowi Józefów. Rywalizacja o bardzo ważne punkty w dolnej połowie stawki będzie miała miejsce w Księżpolu, gdzie tamtejszy Relax zagra z Alwą Brody Małe. Na koniec mecz jedynej niepokonanej drużyny w lidze a przy okazji nowego lidera, czyli Włókniarza Frampol, który zmierzy się z Olendrem Sól.